۶ عطر زنانه معروف مناسب چهار فصل

عطر زنانه معروف

به نظر من فصل بهار رسماً مناسبترین زماه برای تغییر عطر و بوی خود و امتحان کردن یک عطر جدید و هیجان انگیز است. این فصل همه چیز درباره رایحه های هوا ، نسیم و زیبایی طبیعت است. هوا کمی گرم تر می شود ، اما هنوز می توانید مسیر “جنگلی و گرم” را طی کنید یا با مسیر “هوایی ، شیرین و ساحلی” کلاسیک بمانید و گاهی اوقات، خوب ، همه چیز فقط رفتن به تعطیلات در یک بطری عطر زنانه معروف است!
در اینجا تعدادی از عطرها و رایحه های پرفروش را به همراه نظر برخی از خریداران تهیه کرده ایم که لیست “ضروری” خرید عطر برای همه بانوان در سال ۲۰۲۰ تشکیل می دهند. از گلهای سبک گرفته تا عطرهای چوبی ترد و گرم.

۱/ کوکو شنل مادمازل
نت های کوکوشنل مادمازل: برگاموت ، پرتقال ، یاس ، گل رز ، پاتولی ، وتیور ، مشکهای سفید و وانیل. کوکو شنل مادمازل بوی بسیار خاصی دارد برای وقتی که به آن مناسبت خاص ، تاریخ مهم می روید ، یا می خواهید کمی اعتماد به نفس به خود اختصاص دهید.

*نظر یکی از خریداران اخیر:

این عطر باعث می شود احساس درجه یک ، سکسی داشته باشید و همسرتان دوست دارد بوی شما را بچشد! ”

۲/ فلاور بمب

نت های : گل یاس گل ، ارکیده ، فریزی و پاتچولی. هنوز هم یکی از پرفروش ترین عطرهای زنانه امسال. به علاوه بطری خیلی شیک است! قطعا عطر فلاور بمب ما را با بهترین حال و هوای ممکن روبرو می کند. این یک تعطیلات عالی است ، مناسب برای هر زمان از سال. گزینه عالی دیگر وقتی که به دنبال آن هدیه خاص برای شخص خاصی هستید.

* نظر یکی از خریداران اخیر:

من از افرادی که حتی ۴ صندلی دورتر نشسته اند رایحه عطر فلاور بمب را تشخیص دادم بنابراین ترغیب شدم به خرید آن ! ”

۳/ گوچی بلوم

نت های بویایی گوچی بلوم گلهای سفید و گل یاس.گوچی بلوم برای تعطیلات یا هر زمان که به دنبال ساده کردن موارد هستید ، عالی است. این عطر جایزه مجله Allure Magazine ‘Best Floral Fragrance را کسب کرد و امسال همچنان پرقدرت است.

* نظر یکی از خریداران اخیر:

بوی گ‌وچی بلوم خیلی خوب است پر از طراوت ، یاس و بوی تمیز است! ”

۴/ چنس شنل تندر

نتهایی چنس شنل : گریپ فروت ، یاس و مشک سفید ترد.
این عطر چنس شنل سبک ،ملایم ، تازه و با طراوت و یکی از محبوب ترین عطرهای (تاکنون) امسال است. چنس شنل برای هر زمانی از سال عالی است . در روز با این عطر کاملاً بدرخشید .

* نظر یکی از خریداران اخیر:

این عطر علاقه جدید من است! اگر طرفدار گل های تازه ، نرم و زنانه با کمی نت میوه ای و یا برند مارک جیکوبز دیزی باشید ، حتما چنس شنل را بررسی کنید! ”

۵/ ایو سن لوران بلک اوپیوم
نت های بویایی این عطر: ماندارین ، فلفل صورتی ، گلابی ، چوب سرو ، وانیل و قهوه. عطر بلک اوپیوم یک عطر عالی چهار فصلی است که قطعا خیلی از سرها را به طور هم زمان به سمت شما می چرخاند.

* نظر یکی از خریداران اخیر:

عطر بلک اوپیوم کاملاً غیرقابل تصور است. عطری شیرین و اغوا کننده است. من حدودا ۳ اسپری در هر صبح میزنم اما عطر و بوی آن تمام روز با من می ماند.

۶/ ورساچه برایت کریستال

نت های بویایی: گل صد تومانی ، ماگنولیا ، گل نیلوفر آبی و قارچ یخ زده. ورساچه صورتی رایحه ای گلدار (بدون اینکه خیلی گل دار باشد) ، تازه و جذاب است. نگران این نباشید که خیلی قوی و شیرین و زننده باشد ، شما با ورساچه برایت کریستال این مشکل را پیدا نخواهید کرد. رایحه اش در طول روز دوام خواهد داشت ، اما به دلایل خاص طراحی نت های عطر ورساچه برایت کریستال همیشه سبک و با طراوت است.

* نظر یکی از خریداران اخیر:

ورساچه برایت کریستال واقعا دلپذیر بوده رایحه گلهای تازه رز و میوه های دلپذیر با گلهای صورتی بسیار زیبا و نت های بویایی انار! از نطر من یک عطر زنانه معروف و پرطرفدار است.”

دیدگاهتان را بنویسید