عطر ایفوریا زنانه پرطرفدارترین عطر جهان!

ادکلن ایفوریا زنانه

برند مشهور و پرآوازه ی کلوین کلاین با معرفی عطر بسیار جذاب زنانه ایفوریا توانسته خیل عظیمی از زنان را در سر تا سر جهان به سوی خود کشاند. این عطر مرموز و عجیب زنان را به شادی و لذت بردن از زندگی دعوت می کند. هدف از طراحی و توسعه ی این عطر در برند کلوین کلاین نهادینه سازی روحیه ی شادی در زنان است. عطر ایفوریا عطری میوه ای با رایجه های گیاهان است که می تواند هر زنی را خوشحال و هر مردی را جذب این عطر کند.

برای زنانی که می خواهند در هر موقعیتی بدرخشند و به حضور خود در جمع های اجتماعی اهمیت می دهند استفاده کردن از این عطر را توصیه می کنیم. حس شیرینی که در عطر ایفوریا به مشام می رسد تداعی کننده ی لطافت و زنانگی است. ادکلن ایفوریا مناسب هر رده ی سنی از زنان است، با وجود اینکه بوی خاص و شیرینی را در فضا پخش خواهد کرد اما چینش این رایحه ها طوری نیست که آزار دهنده باشد، به همین دلیل به عنوان یک عطر زنانه ی روزمره می توانید از عطر ایفوریا بهره ببرید.

در ایفوریا رایحه های میوه ای روشن با گل های مختلف به آرامی در هم می آمیزند و به خوبی با نت پایه چوب ماهون تنظیم می شوند.

ظرف Euphoria مدل خاصی دارد. شکل منحصر به فرد با سایه های گل رز در طرفین که با درب ظرق تضاد داشته و ظاهری خاص به ظرف ایفوریا می دهد.
رایحه های میوه ای و گلدار ایفوریا آن را برای استفاده در مناسبت های خاص مناسب می کنند. این یک انفجار شیرین است که حتما در اولین ملاقات ها تاثیر خود رو بر مخاطب شما خواهد گذاشت .

نت های بویایی عطر ایفوریا Euphoria :
نت های اولیه انار ، خرمالو
نتهای میانی شکوفه نیلوفر آبی ، گل شامپا ، ارکیده سیاه.
نت های پایه کهربا مایع ، بنفشه سیاه ، آکوردر کرم ، چوب ماهون.

دیدگاهتان را بنویسید