خرید آنلاین عطر بدون اینکه بوی آن را تست کنید!!!

خرید آنلاین عطر

خیلی از ما طرفداران بزرگ خرید آنلاین هستیم چون علاوه بر این یک میتوانیم مثلا یک رژ لب با برند تجاری تازه وارد بازار شده را از منزل خود سفارش دهیم بلکه این امکان را برای ما فراهم می کند تا از خستگی،اتلاف وقت ، رفت و آمد  و  شلوغی خیابانها هم راحت شویم . اما  بعضی اوقات ما در خرید آنلاین محصولی را دریافت خواهیم کرد که متوجه میشویم که دقیقاً آن چیزی که انتظار داشتیم نیست و این به ویژه در مورد عطرها صادق است. جدااز این ها بدون تست بوی عطر ، انتخاب رایحه مناسب کار سختی است.

برای کمک به ساده کردن فرآیند خرید آنلاین عطر ما اینجا از راهکارهای  Sue Phillips ، کارشناس عطر و بنیانگذار و رئیس شرکت Scenterprises میتوانیم استفاده کنیم .

۱/ ثبت نام در آزمون شخصیتی عطرها:
برخی وب سایت ها و شرکت ها  آزمونهای شخصیتی عطر و بو ارائه می دهند که به شما کمک می کند تا ترجیحات بویایی خود را تعیین کنید. شخصیت واقعی شما و نوع شیوه زندگی، آزمون را در جهت تشخیص رایحه مناسبتان  هدایت می کند. فیلیپس می گوید ، همه اینها فاکتورهای مهمی برای یافتن رایحه عالی مورد نظر شما هستند.

۲/ به توضیحات توجه کنید:
همانطور که مشخص  است،  توضیحات عطرها در وب سایت ها قطعاً جعلی نیستند. عطرها را باید با چیزی توصیف کرد که احساسات را برانگیزد. به این ترتیب ، می فهمید که آیا آن نوع عطر با شخصیت و سبک زندگی شما مطابقت دارد یا خیر.
.

۳/ نت های بویایی مورد علاقه خود را بدانید:
شما قطعا  کلمه “نت” را در توضیحات هر عطر به صورت آنلاین مشاهده خواهید کرد . اگرچه می توان آنها را به عنوان هفت گروه مختلف از هم جدا کرد ، اما نت های مختلف را به چهار تم اصلی یا خانواده تقسیم می کند: فرش (تازه),  گلی ، چوبی و شرقی. دانستن اینکه کدام مورد برای شما مناسب تر است ممکن است به شما در انتخاب عطر مناسب کمک کند. این راهنمای مهم را حتما در خرید آنلاین عطر خود  در نظر بگیرید

*(فرش) تازه:
این خانواده از نت های ساده ، ظریف و تمیز تشکیل شده است – به معنی هر رایحه  مرکباتی ، سبز و ارگانیک (به هوای تازه بعد از طوفان باران فکر کنید). اگر به دنبال چیزهای طبیعتی و جوانی هستید به دنبال عطر و نت های تازه بروید‌.

**گلی:
در این خانواده ، نت هایی از گل رز ، نیلوفر آبی و گل یاس پیدا خواهید کرد . همچنین ترکیب  گلهایی، مانند گل های میوه ای (مانند نت های توت فرنگی ، انار یا گواوا) و گلهای شرقی (که دارای نت های ادویه جات مانند وانیل ، جوز هندی و دارچین است) نیز خواهید یافت. به همین دلیل ، شما می توانید طیف وسیعی از گزینه ها را انتخاب کنید. هر عطر با بوی نرم و لطیف و همچنین جسورانه و عجیب و غریب را در این دسته پیدا خواهید کرد. این خانواده از عطرها برای زنان با خصلت زنانگی بیشتر  بهترین است.

*وودسی ( woodsy):
ایده آلترین گزینه برای  کسانی که دوست دارند هم در فضای طبیعیت و هم در فضای مجلل باشند، عطرهای موجود در این خانواده  است. در این گروه، نتهایی از چوب صندل ، درخت توس و سرو را پیدا خواهید کرد . نت های Woodsy نیز اغلب در عطرهای مردانه استفاده می شود ، بنابراین اگر قصد خرید ادکلن مردانه دارید ، این موارد را در نظر بگیرید.

**شرقی:
عطرهای موجود در این خانواده برای با قلب ضعیف خوب نیستند . آنها  جسورانه هستند و برای افرادی که دارای شخصیتی حسی و هیجان انگیز هستند، مناسب هستند. نت هایی از وانیل ، مشک ، جوز هندی ، گشنیز و موارد دیگر را در این دسته پیدا خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید