تشخیص عطر اصل و تقلبی

تشخیص ادکلن اصل و تقلبی

همیشه نمی توان بطور قطعی فهمید این عطر اصل است یا نه ، اما برای تشخیص عطر اصل و تقلبی آزمایش های بیشتری انجام می شود و مردم در تلاشند تا عطرها را جعل کنند.

در نگاه اول ، یک رایحه جعلی و اصلی یکسان به نظر می رسد، اما در حقیقت اینگونه نیستند … ویژگی های بسیاری وجود دارد که می توانید به شما در دانستن اینکه یک عطر واقعا اصل است یا خیر ، کمک کند
ساده ترین راه برای خرید آن به عطر یا فروشگاه هایی اطمینان صد در صد دارید مراجعه کنید تمام عطرهای آنها را تضمین می کند.

۱/ مواد تشکیل دهنده آن چیست؟
یک عطر اصلی در یک روز ساخته نمی شود، حداقل یک سال طول می کشد تا ساخته شود و تمام مواد و ترکیبات آن در آخرین جزئیات مورد مراقبت قرار می گیرند ، به عنوان مثال در عطرهای اصلی الکل با کیفیت بالا ، مورد استفاده قرار میگیرد در حالی که در عطرهای فیک ممکن است سمی و حساسیت زا باشند ، عطرهایی که معتبر نیستند می توانند برای ما مشکلات سلامتی ایجاد کنند

اگر می خواهید بتوانید تشخیص عطر اصل و تقلبی را بدانید و اینکه این یک عطر اصلی است و  به خاطر داشته باشید که اگر مدت زیادی دوام نیاورد ، یک عطر فیک است و همچنین این مهم است که بدانید مارک های اصلی از رنگ های کم رنگ به عنوان مایع نهایی استفاده می کنند. در اکثر بطری ها ( نه همه ) این ترفند را امتحان کنید: بطری را تکان دهید و اگر حباب های کوچکی ایجاد کرد که بلافاصله از بین می روند، این عطر اصلی خواهد بود.

۲٫ به بطری (شیشه)عطر نگاه کنید.
به عنوان یک قاعده کلی ، بطری عطر اصلی از شیشه ای صاف و با کیفیت ساخته شده است و معمولاً شفاف است به گونه ای که رنگ عطر دیده می شود و همچنین معمولاً از یک قطعه ساخته می شود ( یعنی اجزای مختلف شیشه عطر بر هم سوار نمی‌شوند و در یک قالب یک تکه هستند) .

ورساچه تقلبی
۳٫ بسته بندی و جعبه عطر.
بخش عطر یک بازار بسیار رقابتی است و امروزه هنگام خرید عطر با تعداد نامتناهی مراکز تجاری روبرو هستیم به همین دلیل بازاریابی و بسته بندی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند ، نگاه به بسته بندی عطر باعث می شود که شما آن را دوست داشته باشید و حداقل احساس می کنید می خواهید آن را بخرید و برای همین ما با طرح ها ، رنگ ها ، چاپ ها ، تایپوگرافی ها ، مواد و خلاقیت بازی می کنیم.

ادکلن تقلبی

عطرهای اصلی از جعبه های ساخته شده از مواد باکیفیت استفاده می کنند و جعبه ها را به خوبی تقویت کرده و از داخل محافظت میکند تا بطری شکسته نشود یا آسیب نبیند. اگر جعبه عطر را شکننده یا از مقوا با کیفیت پایین و وزن کم پیدا کنید ، مسلما نمی‌تواند مربوط به یک عطر اورجینال باشد.

۴- بچ کد و نماد اصالت کالا
در این قانون آمده است که همه عطرها باید دارای برچسب مخصوص باشند که در ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین بیان می کند که باید یک کد(بارکد ) قابلیت ردیابی داشته باشد.

۵٫ سلفون
ممکن است کمی بی اهمیت به نظر برسد ، اما سلفون نیز یکی از سرنخ هایی است که می توانیم از آن استفاده کنیم تا دریابیم که این یک عطر اصلی است یا خیر .

اگر چروک ، نقص پارگی ،نامرتبی یا بدتر از آن پیدا کردید یا اصلا اگر سلفون وجود ندارد ، این میتواند نشانه ای برای عطر فیک باشد .

برای راحتی شما ، ما تضمین می کنیم که تمام عطرهای ما ۱۰۰٪ اصلی هستند و ما با بهترین مارک ها کار می کنیم تا از ایمنی و رضایت شما اطمینان حاصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید